Home
Usługi
Kontakt
English
Referencje klientów


Witamy w firmie rachunkowo-doradczej in plus consulting

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami na temat oferowanych przez nas usług rachunkowych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu +48 602 655960, +48602790160 i tel/fx 022-729 35 26. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: in-plus@in-plus.eu lub inplus.consult@neostrada.pl.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy samodzielną działalność w 2005, lecz wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie w działach księgowości dużych firm międzynarodowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw (księgi rachunkowe) oraz obsługujemy osoby prowadzące działalność gospodarczą (podatkowa książka przychodów i rozchodów). Nasi stali Klienci cenią w nas w szczególności elastyczne, nowoczesne podejście, w pełni profesjonalną obsługę, możliwość współpracy i raportowania w języku angielskim. Prowadzimy firmę w okolicach Warszawy i dojeżdżamy do naszych klientów wedle ich potrzeby.


Top